تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13513

تولید نفت در میدان رشادت افزایش یافت

مدیر امور تولید شرکت نفت فلات قاره ایران از تکمیل عملیات برق‎رسانی سکوی سرچاهی W۰ میدان رشادت و آغاز برداشت نفت از چاه CR-۱۰ این میدان خبر داد.

به گزارش شانا، محمد دانشفر در این باره گفت: با آغاز برداشت نفت از این چاه، تولید نفت در میدان رشادت به ۲۰ هزار بشکه در روز رسیده است.

وی درباره چاه CR-۱۰ میدان رشادت توضیح داد: این چاه در سال ۸۹ تکمیل شد که پس از مدت زمان تولید طبیعی به دلیل افت فشار مخزن، راه‌اندازی پمپ درون‌چاهی آن با تکمیل نیازمندی‌های برق‌رسانی از جمله کلیدخانه و سایر نیازمندی‌های مرتبط از طریق ساخت کابل برای انتقال برق از سکوی مادر به سکوی W۰ در دستور کار قرار گرفت که سرانجام این چاه با تولید اولیه حدود چهار هزار بشکه در روز در مدار تولید قرار گرفت.

دانشفر افزود: برنامه‌ریزی برای انجام عملیات تکمیل تعداد دیگری از چاه‌های میدان نیز انجام شده که سبب افزایش تولید در آینده خواهد شد.

میدان رشادت یکی از میدان‌های نفتی ایران در خلیج فارس است که در منطقه عملیاتی لاوان واقع شده است.

Twitter Google+ Facebook
219 views
طراحی سایت : بیتانگار