تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13473

تولیدی شدن نخستین چاه امدادی رگ سفید تا نیمه بهمن ماه

دیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از تولیدی شدن نخستین چاه امدادی میدان رگ سفید تا نیمه بهمن ماه امسال خبر داد.

به گزارش انرژی امروز، بیژن عالی‎پور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ، از به تولید رسیدن نخستین چاه امدادی رگ سفید تا نیمه بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: با تولیدی شدن این چاه، بسیاری از هزینه های انجام شده جبران می شود.

وی با بیان اینکه در زمان کنترل فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید با تلاش همکاران ظرف مدت ۱۴ روز دو لوکیشن در رگ سفید ایجاد شد، گفت: این لوکیشن ها در حالی در ۱۴ روز ایجاد شدند که در شرایط عادی برای ساخت آنها حدود ۶ ماه زمان لازم است.

عالی پور توضیح داد: عملیات حفاری در چاه امدادی که با هدف حمله به چاه ۱۴۷ رگ سفید حفاری شده بود، بعد از خاموش کردن موفق چاه، همچنان در مخزن آسماری ادامه یافت؛ پیش بینی می شود که این چاه حداکثر تا ۱۵ بهمن ماه امسال به تولید برسد.

وی افزود: پیش بینی می شود چاه دوم امدادی نیز حداکثر ۲۰ روز بعد از تولیدی شدن چاه اول، تولیدی شود.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اظهار کرد: هم اکنون فعالیت های مطالعاتی بر روی چاه ۱۴۷ رگ سفید از سوی کارشناسان این شرکت و شرکت ملی حفاری ایران به منظور تعیمر این چاه در حال انجام است و احتمال اینکه بتوان این چاه را تعمیر کرد وجود دارد.

Twitter Google+ Facebook
214 views
طراحی سایت : بیتانگار