تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 14125

تفحص از پالایشگاه کرمانشاه منتظر احکام لاریجانی

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه از آغاز روند این تحقیق و تفحص در خانه ملت پس از بررسی بودجه ۹۷ خبر داد.

به گزارش انرژی امروز، شهاب نادری با اشاره به آخرین وضعیت بررسی تفحص از پالایشگاه کرمانشاه، گفت: اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه چندی پیش در کمیسیون اقتصادی مجلس مشخص شدند که روند کار به زودی آغاز می‌شود.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه با اعلام این خبر که روند این تحقیق و تفحص پس از بررسی بودجه ۹۷ در مجلس آغاز می‌شود، اظهار داشت: هنوز احکام اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه از سوی رئیس مجلس صادر نشده است.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر در مجلس با بیان اینکه مراحل تفحص از پالایشگاه کرمانشاه طبق روال قانونی کار خود را پیگیری می‌کند و خللی در آن ایجاد نشده است، افزود: فعلا مشغول یافتن مکان مناسبی برای آغاز فعالیت و تحقیقات اعضای هیئت تفحص از پالایشگاه کرمانشاه هستیم.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: ۱۵ تن از نمایندگان مجلس درخواست تفحص از پالایشگاه کرمانشاه را دارند، خواهان این هستند که نحوه واگذاری‌ها در ‌این پالایشگاه مشخص شود؛ همچنین تفحص‌کنندگان نسبت به چگونگی واگذاری این پالایشگاه به بخش خصوصی نیز انتقاداتی دارند و می‌خواهند واگذاری‌ها در این پالایشگاه مشخص شود.

به گزارش انرژی امروز، شهاب نادری، الیاس حضرتی، سیدکاظم دلخوش اباتری، عبدالرضا مصری، محمود شکری، حسن سلیمانی، عامر کعبی، سیدتقی کبیری، زهرا سعیدی‌مبارکه، عین‌الله شریف‌پور، فرهاد تجری، حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا، احمد صفری، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، سیدقاسم جاسمی، اعضای هیئت تحقیق و تفحص از پالایشگاه کرمانشاه هستند که با رای اکثریت اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه‌ای انتخاب شده‌اند.

Twitter Google+ Facebook
116 views
طراحی سایت : بیتانگار