تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 14056

باسف مجتمع جدید پتروشیمی در لوئیزیانا می‌سازد

باسف ساخت یک مجتمع جدید پتروشیمی ظرفیت تولید متیل دی فنیل دی ایزوسیانات ایالات متحده را افزایش می دهد.

به گزارش انرژی امروز، شرکت باسف آلمان در نظر دارد کار ساخت یک مجتمع تولید متیل دی فنیل دی ایزوسیانات (MDI) با ظرفیت ۳۰۰ کیلو تن در سال را در گیزمر (Geismar) ایالت لوئیزیانا آغاز کند. انتظار می رود کار احداث مجتمع یادشده از سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ میلادی کلید بخورد.

شرکت باسف در تاریخ ۳۰ ژانویه در مصاحبه ای با مطبوعات اعلام کرد: عملیات برنامه ریزی و مهندسی برای این مجتمع که قرار است در سال ۲۰۲۰ میلادی در مدار تولید قرار گیرد؛ در سال ۲۰۱۶ شروع شد و به تازگی به پایان رسید.

این طرح توسعه ای ظرفیت تولید محصول یادشده در این سایت را دو برابر می کند تا تقاضای رو به رشد مشتریان باسف در آمریکای شمالی برای متیل دی فنیل دی ایزوسیانات را برآورده سازد.

این محصول یکی از مهمترین مواد اولیه برای تولید پلی اورتان ها به شمار می رود. پلی اورتان پلاستیکی با کاربردهای متنوع است که در موارد مختلفی نظیر عایق لوازم خانگی، تولید قطعات سبک برای صنایع خودروسازی و جلوگیری از هدرفت انرژی در ساختمان ها به کار می رود.

بر اساس اعلام آژانس توسعه اقتصادی لوئیزیانا (Louisiana Economic Development agency)، شرکت باسف قرار است ۱۵۰ میلیون دلار (معادل ۱۲۰ میلیون یورو) در این پروژه چند فازی سرمایه گذاری کند. مطابق برنامه، واحدهای تولیدی بیشتری در فازهای بعدی ساخته می شود.

Twitter Google+ Facebook
179 views
طراحی سایت : بیتانگار