تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13516

امضای یادداشت تفاهم گازی عراق و شرکت آمریکایی

روز دوشنبه یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت انرژی ایالات متحده، اورین، و دولت عراق برای فرآوری گاز طبیعی استخراج شده از میدان گازی بزرگ نهر‌ بن عمر به امضا رسید.

به گزارش انرژی امروز این یادداشت‌تفاهم همکاری در بغداد توسط نماینده وزارت نفت عراق و شرکت‌ آمریکایی امضا شد که به شرکت اورین امکان می‌دهد برای فرآوری گاز تولیدی، تاسیسات جذب گاز از این میدان در جنوب عراق را احداث و آن را تبدیل به یک سوخت مفید کند.

میدان نهر بن عمر را شرکت ملی نفت بصره مدیریت می‌کند و بیش از ۴۰ هزار بشکه در روز نفت از این میدان تولید می‌شود. در کنار آن این میدان روزانه ۲۵ میلیون متر مکعب گاز طبیعی هم تولید می‌کند.

ویترز نوشته است که عراق هنوز هم مجبور به سوزاندن گاز استخراجی از میادین نفتی است چون تاسیسات فرآوری آن و تبدیل آن به سوخت قابل استفاده را ندارد.

Twitter Google+ Facebook
164 views
طراحی سایت : بیتانگار