تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13738

افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های نفتی در راه است؟

نظرسنجی یک مؤسسه مشاوره نشان می‌دهد شمار بیشتری از شرکت‌های نفت و گاز انتظار دارند سرمایه‌گذاری خود را در سال ۲۰۱۸ میلادی افزایش دهند.
به گزارش خبرگزاری رویترز از لندن، طبق نظرسنجی مؤسسه دی ان وی، شرکت‌های نفت و گاز بیشتری انتظار دارند که در سال جاری میلادی سرمایه‌گذاری خود را افزایش دهند، زیرا پس از رسیدن قیمت نفت به حدود ۷۰ دلار در هفته‌های اخیر برای نخستین بار در سه سال گذشته، خوش‌بینی این شرکت‌ها بیشتر شده است.
مؤسسه دی ان وی اعلام کرد: ۶۶ درصد از ۸۱۳ فرد فعال در صنعت نفت و گاز که در نظرسنجی این مؤسسه شرکت کرده بودند، اعلام کردند که شرکت متبوع آنها سرمایه‌گذاری خود را در سال جاری میلادی حفظ می‌کند یا افزایش می‌دهد. در سال ۲۰۱۷ میلادی، این رقم ۳۹ درصد بود.
نظرسنجی یادشده همچنین نشان داد خوش‌بینی به رشد صنعت نفت در سال جاری میلادی به ۶۳ درصد رسیده، در حالی که این رقم در سال گذشته میلادی ۳۲ درصد بود.
لیو هووم، مدیر نفت و گاز دی ان وی گفت: پژوهش ما نشان می‌دهد که صنعت نفت و گاز مطمئن‌تر می‌شود و تمرکز موفق آن بر کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری در زنجیره ارزش، دوام بیشتری خواهد داشت.

Twitter Google+ Facebook
143 views
طراحی سایت : بیتانگار