تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13823

اصلاحات بودجه ۹۷ قابل پشتیبانی است

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: کمیسیون تلفیق مبلغ متناسب سازی حقوق بازنشستگان را از ۱۰۰۰ به ۲۰۰۰ میلیارد تومان افزایش داد که شنیدم پیشنهاداتی در مجلس وجود دارد که این افزایش به ۳۴۰۰ میلیارد تومان افزایش یابد که دولت آمادگی اجرای آن را دارد.

به گزارش انرژی امروز، محمدباقر نوبخت در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در دفاع از کلیات لایحه بودجه۹۷ با اشاره به اصلاحات کمیسیون تلفیق گفت: این اصلاحات در راستای تامین نظر دولت قابل پشتیبانی است.

وی با اشاره به اصلاحات تبصره ۱۴ در کمیسیون تلفیق گفت: ردیف درآمدی و هزینه‌ای تبصره ۱۴ که برای پرداخت یارانه است تصمیم پخته‌ای است و مجریان از ابتدای سال ۹۷ مشکلی برای پرداخت یارانه‌ها به خانواده‌های نیازمند ندارند. مکانیزم طوری طراحی شده که یارانه خانوارها و صرفه جویی برای خانواده‌های پرمصرف قابل اجرا است.

وی با اشاره به اصلاحات انجام شده در تبصره ۵ لایحه بودجه ۹۷ اظهار کرد: تبصره ۵ و تقلیل اوراق مالی و اوراق مشارکت در کمیسیون تلفیق انجام گرفته است که البته بند ب این تبصره تغییری نیافت و دولت از آن استقبال می‌کند.

نوبخت با بیان اینکه «اگر کمیسیون تلفیق به یکی دو مورد دیگر توجه می‌کرد، دولت از آن پشتیبانی می‌کرد یا مورد حمایت دولت قرار می‌گرفت»، ادامه داد: اولی درباره حقوق اعضای هئیت علمی دانشگاه‌هاست و دولت این آمادگی را دارد که طبق روال عادی عمل کند و دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان است که دولت مبلغ آن را هزار میلیارد تومان پیش‌بینی کرده بود که کمیسیون تلفیق آن را به ۲۰۰۰ میلیارد تومان افزایش داد وشنیده‌ام که پیشنهاداتی در مجلس وجود دارد که این مبلغ را به ۳۴۰۰ میلیارد افزایش دهد که دولت آمادگی اجرای آن را دارد.

وی از آمادگی دولت برای پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان صنایع فولاد خبر داد.

Twitter Google+ Facebook
162 views
طراحی سایت : بیتانگار