تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13658

اشتباه در رقم اعلامی ۱۱هزار ۴۷۹ میلیارد تومانی گزارش تفریغ بودجه ۹۵ بابت بدهی شرکت ملی گاز

وزیر نفت گفت: مجموع فروش داخلی شرکت ملی گاز در سال ۹۵ رقم ۱۷ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بوده که هشت هزار میلیارد تومان بابت هدفمندی یارانه ها و ۹ هزار میلیارد تومان برای هزینه های شرکت شامل گازرسانی، فعالیت پالایشگاه ها و… پرداخت شده است بنابراین مشخص نیست که رقم ۱۱هزار و ۴۷۹ میلیارد تومان از کجا آمده است.

به گزارش ایرنا، بیژن زنگنه روز شنبه در نشست خبری مشترک با محمد باقر نوبخت رییس سارمان برنامه و بودجه بیان داشت: به نظر من رقم ۱۱ هزار و ۴۷۹ میلیارد تومان درست نیست و معلوم نیست که چگونه محاسبه شده است.
وی اضافه کرد: رقم هفت میلیون بشکه نفتی که اعلام شده مشخص نیست چه شده، در واقع مربوط به نفتی است که در خطوط لوله باقی مانده است.
چهارشنبه گذشته، دیوان محاسبات گزارشی از تفریغ بودجه ١٣٩۵ را در مجلس ارائه کرد که در آن ابهاماتی در زمینه فروش نفت، واریز درآمدهای نفتی به حساب های خزانه و نیز واریز سهم صندوق توسعه ملی از این درآمدها مطرح شده بود.
سازمان برنامه و بودجه دیروز (جمعه) در اطلاعیه ای این ابهامات را رد کرد و در همین پیوند امروز نشستی با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت و محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در محل این سازمان با حضور اصحاب رسانه برگزار شده است.

Twitter Google+ Facebook
188 views
طراحی سایت : بیتانگار