تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13807

از رقم ۲۰۰میلیارد تومانی اختلاس تا ماجرای فرار به ترکیه

خادمی، عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از آخرین پیگیری های اختلاس در وزارت نفت خبر داد.

به گزارش انرژی امروز، هدایت الله خادمی، در خصوص آخرین پیگیری های اختلاس در وزارت نفت، بیان داشت: اختلاس اخیر در زیر مجموعه وزارت نفت در دوران مدیرعامل جدید بخش اکتشاف رخ داده است و رقم این اختلاس حدود ۲۰۰ میلیارد تومان است.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در خصوص نحوه اختلاس توضیح داد: بخشی از اختلاس۲۰۰ میلیارد تومانی از سوی کسانی که با شرکت اکتشاف کار می کردند و منابع مالی تحت ضمانتنامه تحول می دادند، صورت گرفته است.
بانک زودتر از وزارت نفت متوجه اختلاس شده است

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه بانک پیش از وزارت نفت متوجه اختلاس شده است ادامه داد: زمانی که بانک متوجه اختلاس شد، فرد اختلاس گرد بلیط پرواز به ترکیه تهیه کرد و از کشور خارج شد.
اختلاس گر به ترکیه فرار کرد

وی گفت: بسیاری می گویند که اختلاس گر به کشورهای دیگر نیز فرار گرفته ، اما موضوع این است که از کشور خارج و مقصد اولیه او ترکیه بوده است.

خادمی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه سال گذشته اختلاف مالی شرکت اکتشاف اعلام شده بود، اظهار داشت: سازمان حسابرسی سال گذشته با بررسی حساب های مالی شرکت اکتشاف از اختلاف مالی این شرکت خبر داده بود اما اقدام به موقعی برای جلوگیری از چنین اختلاسی صورت نگرفته بود.

این نماینده مجلس نحوه برخورد با اختلاس گران را ارزیابی کرد و گفت: اگر عزمی برای بازداشت و برگرداندن اختلاس گر باشد حتما این کار مانند برگرداندن شهرام جزایری انجام می شود، اما به نظر می رسد علاقه و عزمی برای این کار وجود ندارد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه محمود خاوری همچنان در کانادا و بدون هیچ فشاری زندگی می کند، اظهار داشت: در واقع ما با اختلاس های بزرگ کاری نداریم اما در عوض با اختلاس های کوچک و ناچیز برخورد می کنیم.

Twitter Google+ Facebook
240 views
طراحی سایت : بیتانگار