تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13603

آرزوی ما نجات کشور از آسیب نفت است

رییس فراکسیون توسعه صادرات غیرنفتی مجلس گفت: متاسفانه سیستم بروکراسی به جایی رسیده که همه تلاش می کنیم کاری نشود.
به گزارش انرژی امروز، دکتر حسین امیری خامکانی در نشست جمعی از صادرکنندگان استان با اعضای فراکسیون توسعه صادرات غیرنفتی مجلس در محل اتاق بازرگانی کرمان اظهار کرد: آرزوی چند ساله ماست که کشور را از نفت و آسیب نفت نجات بدهیم و یکی از راه ها در این زمینه صادرات است.
وی افزود: متاسفانه سیستم بروکراسی به جایی رسیده که همه تلاش می کنیم کاری نشود.
امیری تصریح کرد: مشکل قانون در کشور نداریم، مشکل، اجرای قانون است.
رییس مجمع نمایندگان استان کرمان بیان کرد: باید به سمت تدوین طرح جامع صادراتی کشور رفته و پایشی در قوانین داشته باشیم و سعی می کنیم در قوانینِ در دستور کار، صادرات را پایش کنیم.
وی اظهار کرد: خط مقدم حل مشکلات، بخش اجرایی و حاکمیت کشور است و ما در فراکسیون صادرات غیرنفتی مجلس، پل ارتباطی بین بخش خصوصی، تولیدکننده و صادرکننده و دولت هستیم و جلساتی با بخش دولتی و غیردولتی داشته ایم.
امیری تصریح کرد: در دوره قبل فراکسیون جلساتی که با معاون اول رییس جمهور داشتیم، طی دو هفته منجر به بخشنامه شد و در این جلسات همکاران ما ایده می گیرند و طرح ها و لوایح ارائه می شود.
نماینده مردم کوهبنان و زرند در مجلس با اشاره به دغدغه ها و مشکلات مطرح شده از سوی صادرکنندگان استان کرمان گفت: روزهای آینده را فرصت داریم و می توانیم برای حل بخشی از این مسائل حکم بودجه ای تنظیم و امضاء کرده و در دستور کار بگذاریم تا پیشنها بدهیم و امیدواریم در صحن رای بیاورد.
وی در پایان افزود: درخصوص سهمیه مالیاتی استان گله داریم و متاسفانه سهمیه استان در دو سه سال گذشته به شدت افزایش یافته و در بودجه ۹۷ نیز اینگونه است که نامه نوشته و جلسه گذاشته ایم و پیگیر این مسئله هستیم.

Twitter Google+ Facebook
18 views
طراحی سایت : بیتانگار