تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۳۹۶ کد خبر : 13606

آدرس چندین فساد نفتی را دارم!

یک کارشناس ارشد صنعت نفت با اشاره به فساد مالی کشف شده در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت، مدعی شد مواردی دیگر از این دست فسادها را سراغ دارد.

به گزارش انرژی امروز، غلامحسین حسن تاش در کانال تلگرامی خود نوشت: باید نشست و شبیه سازی کرد که در یک سازمان وضعیت بودجه نویسی و مدیریت و درآمد/هزینه و سیستم مالی و کنترل ونظارت و … چگونه باید باشد که یک آقای”ر” زیر متوسط بتواند ظرف چند سال ۱۶۰ میلیارد تومان دزدی کند و به راحتی از کشور خارج شود، آیا واقعا تنها بوده است؟

وی افزود: قطعا موارد دیگری هم هست. اگر عزمی به کشف موارد دیگر باشد خود بنده حاضرم چندین آدرس بدهم که کجا را بگردند.

حسن تاش تاکید کرد: ریخت و پاش ها ده ها برابر این است. شرکتی را سراغ دارم ۱۷/۱۸ سال در آن ریخت و پاش می شود؛ بدون یک ریال منفعت برای صنعت نفت و امثال آن فراوان. اما مشکلات مملکت فقط با افزایش قیمت بنزین حل می شود!!

وی افزود: وقتی بیش از ۷ میلیارد دلار سهم ۱۴.۵ درصدی نفت از کل درآمد نفت سال آینده دو صفحه جدول درست و روشن در سند بودجه ندارد که کجا قرار است هزینه شود. وقتی ۵۰/۶۰ میلیارد دلار ارزش گردش سوخت های مصرف داخلی کشور یک جدول روشن ندارد که چه گردشی دارد، انتظاری غیر از این نمی توان داشت.

وی در پایان به کنایه نوشت: اما مشکلات کشور فقط با افزایش قیمت بنزین حل می شود !!

Twitter Google+ Facebook
209 views
طراحی سایت : بیتانگار