تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۶ کد خبر : 13428

گرانی بنزین تصویب نشد

بر اساس مصوبات کمیسیون تلفیق ، افزایش قیمت بنزین و حامل های انرژی از بودجه سال ۱۳۹۷ حذف شد.

به گزارش انرژی امروز، در بند الف تبصره ۱۸ لایحه بودجه ۹۷ کل کشور تاکید شده که با افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده ۱۷ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان درآمد ایجاد و صرف اشتغال شود.

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق بند الف لایحه بودجه به شکل زیر تصویب شد:

با هدف اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد با تاکید بر اشتغال جوانان، دانش‌آموختگان دانشگاهی، زنان و اشتغال حمایتی به دولت اجازه داده می‌شود علاوه بر اعتبار ردیف ۶۱-۵۵۰۰۰۰ جدول شماره ۹ این قانون، ۲۰ درصد از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه این قانون در قالب کمک‌های فنی و اعتباری با ترکیب منابع صندوق توسعه ملی و تسهیلات بانکی جهت یارانه سود تسهیلات برای حمایت از طرح های تولیدی اشتغال‌زا با اولویت مسکن بافت های فرسوده و طرح های حمل و نقل ریلی (راه آهن)، کارورزی جوانان و طرح های اشتغالزایی مناطق مرزی (کولبران) هزینه نمایند.

پیش از این در لایحه بودجه ۹۷، بند الف؛ آمده بود که «با هدف اجرای برنامه اشتغال گسترده و مولد با تاکید بر اشتغال جوانان، دانش آموختگان دانشگاهی، زنان و اشتغال حمایتی به دولت اجازه داده میشود صد درصد منابع حاصله از مابه التفاوت قیمت حامل های انرژی در سال ۱۳۹۷ نسبت به قیمت این حامل ها در ابتدای سال ۱۳۹۶ را به حساب خاصی نزد خرانه داری کل کشور واریز و منابع حاصله را تا سقف ۱۷۴ هزار میلیارد ریال به شکل وجوه اداره شده و یارانه سود و ترکیب با منابع صندوق توسعه ملی و تسهیلات بانکی در جهت حمایت از طرح های تولید، اشتغال و آموزش و کمک به کارورزی جوانان دانش آموخته دانشگاهی پرداخت نماید».

Twitter Google+ Facebook
119 views
طراحی سایت : بیتانگار