تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۶ کد خبر : 13258

پرونده گازرسانی به شهرهای کرمانشاه تا پایان سال ۹۸ بسته می‌شود

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در صورت تامین اعتبار لازم، پرونده گازرسانی به شهرهای استان کرمانشاه تا پایان سال ۹۸ بسته خواهد شد.

سیروس شهبازی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به وضعیت گارزسانی نقاط شهری در استان کرمانشاه اظهار کرد: اکنون ۲۷ شهر استان از نعمت گاز برخوردارند و ظریب نفوذ گاز در مناطق شهری کرمانشاه حدودد ۹۹ درصد است.

وی با بیان اینکه پنج شهر ازگله، ریجاب، نودشه، نوسود و سومار هنوز گازرسانی نشده است، افزود: جمعیت این شهرها بسیار کم و حدود یک درصد جمعیت شهری استان است.

مدیرعامل شرکت گاز استان درباره برنامه‌ای که برای گازرسانی به این شهرها وجود دارد اظهار کرد: برای نوسود و نودشه پیمانکار انتخاب و مشغول به کار شده و عملیات اجرایی شبکه در داخل شهر در حال انجام است.

شهبازی با اشاره به صعب‌العبور بودن مسیرهای این دو شهر و سنگین بودن پروژه گازرسانی به نوسود و نودشه، اجرای این طرح را زمان بر دانست.

وی درباره گارزسانی به شهر ازگله نیز عنوان کرد: کار گازرسانی در این شهر در حال انجام بود و تا مراحلی هم پیش رفت، اما به دلیل برخی از مشکلات متوقف شد. اکنون دوباره مجوز گازرسانی به ازگله از شرکت ملی گاز اخذ شده و پس از آن سایر مراحل از جمله انتخاب پیمانکار و پیمان‌سپاری انجام خواهد شد.

به گفته این مسئول، شهر ریجاب نیز تقریبا شرایطی مشابه ازگله دارد و گازرسانی به این شهر در مرحله انتخاب پیمانکار است و مناقصه مربوط به آن نیز انجام شده است.

شهبازی خاطرنشان کرد: شهر سومار نیز به دلیل نداشتن سکنه فعلا در برنامه گازرسانی نیست.

وی پیش بینی کرد، گازرسانی به این چهار شهر تا پایان سال ۹۸ به اتمام برسد و پرونده گازرسانی به مناطق شهری بسته شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه تکمیل گازرسانی به این شهرها را منوط به تامین و تخصیص اعتبار دانست.

Twitter Google+ Facebook
176 views
طراحی سایت : بیتانگار