تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۶ کد خبر : 13333

پرداخت سالانه ۱۲ هزار ریال حق بیمه از سوی مشترکان گازی

شرکت ملی گاز ایران در پاسخ به گزارش روزنامه کیهان که در بخشی از آن عنوان شده است، «قبوض گاز نشان می‌دهد خانه‌های شهری ۲۰۰ هزارتومان و روستایی ۱۰۰هزارتومان در سال باید بیمه زلزله و آتش سوزی پرداخت کنند، اما جزئیات این بیمه مشخص نیست»، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش انرژی امروز، در جوابیه شرکت ملی گاز ایران در پاسخ به این گزارش که ۱۷ دی امسال در صفحه ۲، «ستون کیهان و خوانندگان» روزنامه کیهان منتشر شده، آمده است:

«به استحضار می‎رساند حق بیمه بر مبنای قانون بودجه و به ازای هر واحد مسکونی مشترک، ماهیانه مبلغ یکصد تومان (۱۰۰۰ ریال) به عنوان نرخ پایه توسط بیمه‌گذار به عنوان نماینده بیمه شده از مشترکین اخذ و جهت بیمه مشترکین پس از هر دو دوره به حساب بیمه‌گر واریز می‎گردد و بیمه‌گر نسبت به تأمین پوشش بیمه‌ای مشترکین به شرح ذیل اقدام خواهد نمود:

الف- پرداخت غرامت فوت برای هر نفر در هر حادثه به مبلغ (سیصد میلیون ریال)

ب- حداکثر غرامت نقص عضو و از کار افتادگی دائم و جبران هزینه‌های پزشکی برای هر نفر و در هر حادثه (دویست میلیون ریال)

ج- حداکثر جبران خسارت‌های مالی به واحد‌های مسکونی و مشاعات و املاک مسکونی آسیب‌دیده که در مجاورت مکان وقوع حادثه قرار داشته و حق بیمه پرداخت می‌نمایند در هر حادثه و به ازای هر یک از موارد مذکور به عنوان یک واحد مستقل تا مبلغ (هفتصد میلیون ریال) می‌باشد.

لازم به ذکر است که هر یک از مشترکین شهری و روستایی، در سال فقط مبلغ هزار و دویست تومان (۱۲۰۰۰ ریال) به عنوان حق‌بیمه پرداخت می کنند.

مزید اطلاع، هم اکنون (در سال ۱۳۹۶) شرکت بیمه پارسیان به عنوان بیمه‌گر وظیفه پاسخگویی به مشترکین محترم را مطابق شرح فوق خواهد داشت و مشترکین بیمه شده گاز طبیعی در صورت حادثه ابتدا لازم است براساس گزارش سازمان آتش‌نشانی به نمایندگی‌های بیمه پارسیان مراجعه و پس از تکمیل پرونده از خدمات فوق بهره‌مند گردند.»

Twitter Google+ Facebook
114 views
طراحی سایت : بیتانگار