تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۶ کد خبر : 13178

نخستین گردهمایی رؤسای اتحادیه‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران برگزار می‌شود

نخستین همایش مشترک اتاق‌های بازرگانی ایران و کره جنوبی تحت عنوان گردهمایی انجمن‌ها، کمیسیون‌ها و اتحادیه‌های نفت، گاز و پتروشیمی، روز سه‌شنبه، (۱۹ دی‌ماه) در محل اتاق بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصر نفت، کره جنوبی از کشورهایی است که سرمایه گذاری های مناسبی در زمینه پتروشیمی انجام داده است. برای مثال  بر اساس اخبار منتشر شده از businesskorea.co.kr چهار شرکت پتروشیمی بزرگ در کره‌ی جنوبی ۱۰ هزار میلیارد وون معادل ۹ میلیارد دلار به طور کلی در سال ۲۰۱۷ سرمایه گذاری کردند. این مبلغ ۲۰ درصد بیش از مقداری است که سال ۲۰۱۶ در این صنعت سرمایه گذاری شده است.

نقش بخش خصوصی در توسعه صادرات فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی و چالش‌ها و راهکارهای آن، انتقال دانش فنی و افزایش توان سازندگان، مهندسین مشاور و پیمانکاران داخلی، بایدها و نبایدهای دولت و حمایت وزارت نفت از بخش خصوصی همسو با فراهم آوردن امکانات تامین منابع مالی خارجی (فاینانس) برای بخش خصوصی با جلب حمایت وزارت نفت از جمله محورهای این همایش عنوان شده است.

برقراری ارتباط موثر بین تشکل‌ها، بررسی چالش‌ها و بازتاب راهکارها و پیشنهادها در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از اهداف این همایش است

Twitter Google+ Facebook
189 views
طراحی سایت : بیتانگار