تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ کد خبر : 13018

اولین فلش کارت لغات تخصصی نفت و گاز در ایران

کارشناس واحد آموزش های تخصصی شرکت ایکو از تالیف، ترجمه و چاپ اولین بسته آموزشی با نام “فلش کارت سری کتاب های تخصصی نفت و گاز ۱ و ۲ ” خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی عصرنفت، احسان امتی در رابطه با این بسته آموزشی گفت: “بسته فلش کارت زبان تخصصی نفت و گاز که برای اولین بار در ایران به چاپ رسیده است، دارای لغات تخصصی، معانی، شماره صفحات لغات مربوطه، آواشناسی و اقسام هر کلمه موجود در سری کتاب های Oil and Gas 1,2 انتشارات آکسفورد می باشد که بیش از ۳۰۰۰ لغت تخصصی در این عرصه را شامل شده است.

وی هدف از جمع آوری، تالیف و ترجمه این اثر که به همت جمعی از مهندسین شرکت راه اندازی و بهره برداری صنایع نفت (ایکو) تهیه شده است را کمک به دانشجویان، کارمندان و علاقمندان به این صنعت در حوزه زبان تخصصی ذکر کرده است و بیان داشت که این وسیله کمک آموزشی منحصر به فرد در حوزه صنعت نفت و گاز با ‏شماره کتابشناسی ملی ‫۴۹۳۳۳۰۲ در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مهرماه ۱۳۹۶ ثبت شده که هم اکنون برای علاقه مندان قابل دسترس و تهیه می باشد.‬
امتی با تاکید بر این که گاهی با تغییر عادات مطالعه می‌توان نتیجه مطلوب‌تری کسب کرد، افزود: استفاده از فلش کارت ها راهکار مناسبی است که می‌تواند در این زمینه کمک شایانی به خواننده نماید. از مزایای این روش، افزایش سرعت یادگیری، زمان مورد نیاز برای مطالعه و مرور مباحث می باشد. استفاده آسان در وقت‌های کم بازده مثلاً در مترو، اتوبوس، تاکسی، مهمانی، منزل و… ، جابه‌جایی ساده فلش کارت ها و کم حجم بودن و کم وزن بودن این وسیله کمک آموزشی از مواردی است که میتوان به عنوان نقاط مثبت آن نام برد.
مشخصات فلش کارت:
شماره کتابشناسی ملی: ‏‫۴۹۳۳۳۰۲‬
شابک: ۹۷۸-۶۰۰-۳۱۶-۷۷۴-۲
تعداد کارت : ۱۲۰ کارت دورو – رنگی
سایز کارت ها : ۱۵ × ۷
کارت ها دو رو یو وی

 

Twitter Google+ Facebook
366 views
طراحی سایت : بیتانگار