تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۷ اسفند ۱۳۹۵ کد خبر : 12889

نظر زنگنه درباره آخرین وضعیت بدهی بابک زنجانی

وزیر نفت با بیان اینکه تاکنون کمتر از ۲۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی بابک زنجانی پرداخت شده است، گفت: با تعطیلی پالایشگاه نفت کرمانشاه پس از واگذاری مخالف هستم.

به گزارش عصرنفت به نقل از خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، بیژن نامدار زنگنه در تشریح آخرین وضعیت پرداختی مطالبات وزارت نفت از بابک زنجانی، گفت: هیچ رقم جدیدی از بدهی بابک زنجانی به وزارت نفت پرداخت نشده و رقم پرداختی، تاکنون کمتر از ۲ هزار میلیارد تومان است.

وزیر نفت در ادامه با اشاره به تشکیل کارگروهی متشکل از سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارتخانه‌های ذی‌ربط و دیوان محاسبات کشور برای بررسی اسناد نفتی در طول سال‌های ۸۷ تا ۹۱ افزود: ۲۵ میلیارد دلار در طول سال‌های مذکور، فرآورده نفتی خریداری و به کشور وارد شده که این پیشنهاد، برای تصویب حکم جهت قانونی شدن آن است.

این عضو کابینه یازدهم، اظهار داشت: پس از بررسی‌ها، دیوان محاسبات باید گزارشی در این خصوص به مجلس ارائه دهد.

وی در خصوص واگذاری پالایشگاه نفت کرمانشاه هم بیان کرد: بنده در خصوص واگذاری پالایشگاه کرمانشاه نامه‌ای به مسئولان مربوطه می‌نویسم، چراکه با این نوع واگذاری و سیستم برخورد مخالف هستم.

وزیر نفت، خاطرنشان کرد: بنده مخالف واگذاری نیستم، اما این نوع برخورد منجر به تعطیلی پالایشگاه می‌شود و وزارت نفت با تعطیلی پالایشگاه مخالف است.

Twitter Google+ Facebook
353 views
طراحی سایت : بیتانگار