تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ کد خبر : 12908

سیدحمیدحسینی دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق شد

با تصویب هیأت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق دکتر سید حمید حسینی به عنوان دبیرکل اتاق مشترک بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و عراق انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی عصر نفت، دکتر یحیی آل اسحاق، ریاست اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق، دکتر حسینی که او نیز از اعضای این اتاق می باشد را به عنوان دبیرکل اتاق به امور بین الملل اتاق بازرگانی ایران معرفی کرد.

از جمله سوابق اقتصادی دکتر سید حمید حسینی می توان به عضویت در هیأت مؤسسین اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق، عضویت در هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران و سمت خزانه دار آن اتاق به مدت چهار سال، سوابق موفق تشکلی و همکاری و همراهی با آقای دکتر آل اسحاق اشاره نمود.

IMG_20170316_144922

سیدحمیدحسینی دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق

 

شایان ذکر است دکتر حسینی از بنیانگذاران اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی بوده و در کارنامه اقتصادی و مدیریتی خود، ریاست چهار ساله هیأت مدیره و عضویت در هیأت مدیره فعلی این تشکل بزرگ صادراتی کشور و عناوین صادرکننده نمونه کشور درسالهای ۷۹ و ۸۱ دارد.

امیداست در سال پیش رو با حضور ایشان شاهد ارتقاء روابط اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق باشیم.

دکتر حسینی در روزنوشت سایت خود درباره این موضوع چنین نوشته است:

بعداز ظهر یکشنبه جلسه هیأت مدیره اتاق ایران و عراق با حضور اعضاء هیأت مدیره(۱۱ نفر) برگزار شد. در ابتدای جلسه با اصرار اعضاء هیأت مدیره خصوصاً آقای دکتر آل اسحاق دبیرکلی را به عهده بنده گذاشتند تا بتوانم با استفاده از تجربه تشکلی و اتاقی و ارتباطات کاری در ارتقاء روابط ایران و عراق نقش ایفا کنم.

همه اعضاء هیأت مدیره هم اعلام کرده اند که آماده همکاری و همراهی در این ارتباط خواهند بود.با وجود همه درگیریهای کاری که دارم برای استفاده از ظرفیت بازار عراق برای توسعه صادرات کشور این مسئولیت را پذیرفتم. دعای خیر دوستان و پیشنهادات فعالان اقتصادی راهگشای کارخواهد بود.

Twitter Google+ Facebook
466 views
طراحی سایت : بیتانگار