تبلیغات
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
نرخ سکه و ارز
Windows 10 Home Key online Buy Windows 10 Home CD KEY Compare Prices. Activate the CD Key on the publisher website to download Windows 10 Home. Save money Windows 8.1 professional Key cheap Office Professional Plus 2013 Key Office Professional Plus 2010 Key http://www.productkeysale.com
تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۴ کد خبر : 6698

بهبود بخشی در سازوکار مذاکرات نفتی

 

 

 • پایگاه خبری تحلیلی اخبارنفت: استفاده از دیپلماسی مذاکره و بهره گیری از روشهای نوین از سوی مذاکره کنندگان برای توسعه صنعت نفت ضرورری است.
 • عضو انجمن مدیریت ایران در گفتگو با خبرنگار شانا اظهار کرد: صنعت نفت ایران همزمان با دوران پساتحریم می تواند با جذب سرمایه گذاریهای جدید مسیر توسعه خود را با شتاب بیشتری طی کند.

  مسعود امیر آتشانی افزود: برای رسیدن به هدفهای پیش بینی شده در صنعت نفت،  نخست باید نقشه راه در هر طرح توسعه ای تعریف شده و به مرحله اجرا درآید و در این مسیر از همه ظرفیتهای موجود در صنعت نفت باید بهره گرفت.

  وی ادامه داد: استفاده از منابع موجود در صنعت، فاینانس ، اوراق مشارکت و دیگر ابزارهای سرمایه گذاری باید به طور کامل برای هر طرحی بررسی شود و مزایا و چالشهای آن با دقت از سوی متولیان امر مطالعه شود.

  مدیر تامین منابع و تسهیلات مالی شرکت توسعه صنایع نفت با بیان این که در دیپلماسی انرژی نیازمند آموزش روشهای نوین مذاکره هستیم گفت: باید فن مذاکره و ارتباطات در میان مدیران  میانی صنعت نفت تقویت شود تا مقامهای عالی در وزارت نفت و شرکتهای تابعه با برخی مشکلات پیش بینی نشده مواجه نشوند.

  وی افزود: مذاکره با طرفهای ایرانی نیز همانند نمایندگان شرکتهای خارجی نیازمند فن مذاکره قوی و تاثیر گذار است  و می تواند طرفهای مذاکره را اقناع کند و بدون تردید مدیریت کارآمد و قدرتمند می تواند  نقش آفرین باشد.

 • منبع: شانا

 

Twitter Google+ Facebook
607 views
طراحی سایت : بیتانگار